Rabkoland — idealne miejsce na wycieczkę szkolną lub rodzinny wyjazd

Rabkoland — idealne miejsce na wycieczkę szkolną lub rodzinny wyjazd

Dzieci w wieku szkolnym coraz częściej spędzają czas w pomieszczeniach — najpierw w szkolnej klasie, potem w swoim pokoju lub podczas zajęć pozaszkolnych. Choć zabawy na świeżym powietrzu są ogromnie ważne dla ich zdrowia i prawidłowego rozwoju, rodzicom często trudno jest zaplanować atrakcyjną aktywność na dworze. Dlatego prezentujemy idealny pomysł na rodzinny wyjazd czy wycieczkę szkolną — Rabkoland!

Promienie słoneczne, świeże powietrze, aktywność fizyczna — bez tych czynników zdrowy rozwój w zasadzie nie jest możliwy. Jak zorganizować fantastyczne zabawy dla dzieci na podwórku i pokazać im, że taka aktywność może być atrakcyjna? Zabierz je do Rabkolandu — na wspólny rodzinny wyjazd lub zaplanowaną wycieczkę szkolną. Jakie atrakcje tam na Was czekają? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Atrakcyjne zabawy dla dzieci na podwórku

Jest wiele gier i zabaw, które mogą zaangażować dzieci, także te w wieku szkolnym, do zabaw na podwórku. Klasyczny berek, zabawa w chowanego czy ciepło-zimno to dobre propozycje, jednak od czasu do czasu warto pokazać swoim pociechom coś nowego, fascynującego. Właśnie takim miejscem będzie dla nich Rabkoland — park rozrywki znajdujący się w Małopolsce, w którym przygotowano ogrom atrakcji dla całych rodzin z dziećmi w różnym wieku. Oferuje on różne strefy tematyczne na świeżym powietrzu, które zaangażują młode umysły i pobudzą w nich kreatywność oraz chęć do zabawy.

Na przykład w strefie Góralsko Dżungla dzieciaki mogą wsiąść do Kamiennego Pociągu, orzeźwić przy Plujących Totemach lub poćwiczyć karmienie dzikich zwierząt! W Wiosce Wikingów czekają na nich Łódź, Kuźnia oraz Kopalnia Złota, z kolei Wielki Zaginacz Czasoprzestrzeni pozwoli dzieciom i ich rodzicom czy nauczycielom zobaczyć zachwycającą panoramę regionu. Wykoparki, Cyrk, a nawet Latający Autobus — wszystko to i o wiele więcej znajdziecie właśnie w Rabkolandzie!

Rabkoland — zaplanuj wizytę lub wycieczkę szkolną

Rabkoland to miejsce, w którym dzieciaki odkrywają swoje pasje, pobudzają kreatywność i spędzają fascynujący czas na świeżym powietrzu. Jak zaplanować taką wycieczkę szkolną dla zorganizowanej grupy? Wystarczy wejść na stronę Rabkoland.pl, kliknąć zakładkę „Zaplanuj przyjazd” i wybrać opcję „Wycieczki szkolne”. Cena dla takich grup zorganizowanych (od 15 osób) jest niższa niż w przypadku zakupu indywidualnych biletów, a w ramach jednej wejściówki z pewnością każde dziecko znajdzie atrakcje idealne dla siebie. Zgłoś przyjazd wycieczki mailowo lub telefonicznie najpóźniej jeden dzień przed datą przyjazdu i zafunduj swoim uczniom doskonale spędzony czas na świeżym powietrzu!

Rabkoland oferuje także specjalne pakiety dla grup zorganizowanych, które oprócz biletu wstępu zawierają także pakiety lekcyjne i warsztaty na różne ciekawe tematy oraz opiekę animatora. Wybór takiej opcji to gwarantowany uśmiech na twarzach dzieci i niezapomniane przeżycia, o których będą opowiadać jeszcze na długo po wycieczce.