Nauka pływania

Umiejętność pływania jest czymś naprawdę cennym i bardzo praktycznym, a same zajęcia, które pozwalają zdobyć tę umiejętność mogą być naprawdę ciekawe i bardzo atrakcyjne. Ważne jednak, aby wybrać profesjonalną szkołę, w której zatrudnieni instruktorzy potrafią działać z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Taka właśnie jest Szkoła pływania w Nowym Sączu i Chełmcu- miejsce wprost idealne dla osób z tych miejscowości, które w nowy sezon chcą wkroczyć podejmując jakąś aktywność fizyczną.

Zajęcia, które można dostosować do własnych potrzeb

Szkoła Pływania oferuje dwa rodzaje zajęć – są to zajęcia indywidualne, a także zajęcia grupowe, gdzie możemy zakwalifikować się do grupy początkującej lub też zaawansowanej. Wiele więc zależy od tego, czy terminy zajęć będą nam odpowiadały oraz czy lubimy uczyć się w grupie. Na dzień dzisiejszy zajęcia odbywają się zarówno w Nowym Sączu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, a także w Chełmcu w Aqua Centrum. Można więc wybrać ten ośrodek, który bardziej preferujemy lub który znajduje się bliżej naszego miejsca zamieszkania. Co ważne, w ramach zajęć możemy korzystać z nowoczesnego sprzętu do pływania, mamy zapewnione deski oraz inne akcesoria, które mogą znacząco ułatwić nam start. W przypadku dzieci dostępne są zabawki oraz gadżety, które pomogą im oswoić się z wodą. Na zajęcia tak naprawdę może zapisać się każdy- są one dedykowane dorosłym, dzieciom, a nawet dostępne są zajęcia dla niemowląt, które od pierwszych miesięcy życia mogą oswajać się z wodą. Specjalne zajęcia dedykowane są szkołom, przedszkolom, a także osobom niepełnosprawnym. Podsumowując- każdy może podjąć naukę pływania, jeśli tylko posiada do tego wewnętrzną motywację.

Dlaczego warto zapisać się na zajęcia?

Powodów jest bardzo wiele! Pierwszy i najbardziej oczywisty jest taki, że uczymy się czegoś nowego i ciągle się rozwijamy, a przy okazji możemy zadbać o swoją kondycję oraz o zdrowie i dobre samopoczucie. Zajęcia, które są prowadzone przez profesjonalistów, mogą być ciekawą odskocznią od stresujących sytuacji życia codziennego lub też atrakcyjnym punktem w naszym tygodniowym harmonogramie. Szkoła Pływania Chełmiec Nowy Sącz dysponuje najlepszymi instruktorami, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, jaką zdobywali podczas studiów na AWF. Ważne jednak, że są to osoby, które zarażają swoją pasją i pozytywnym nastawieniem, jednocześnie zwracając uwagę na aspekty techniczne oraz starając się ciągle doskonalić nasz sposób pływania. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, a zdobywanie kolejnych umiejętności może być bardzo motywujące.

Boisz się, że nie nadajesz się do pływania, gdyż zawsze odczuwałeś strach przed wodą? Szkoła Pływania naprawdę ma ogromne doświadczenie w nauce i krok po kroku przeprowadza swoich kursantów przez kolejne etapy nauki tak, aby nie mogło być mowy o żadnym strachu. W taki sposób szybko można się przekonać o tym, że pływanie dla każdego może stać się ulubionym sportem, trzeba tylko zdecydować się na to, aby jak najszybciej zapisać się na zajęcia w renomowanym i polecanym ośrodku i oddać się pod opiekę profesjonalistów.

Artykuł wykonany przez redaktorów portalu ogłoszeniowego – ogłoszenia Nowy Sącz.